Трпезариски маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
T-4
Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Гаранција 12 месеци. ..
14.790 MKD
без ДДВ: 12.534 MKD
Gent
Услови на употреба: Исчистете го мебелот со малку влажна крпа или хартиена крпа. Треба да се избегну..
14.164 MKD
без ДДВ: 12.003 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан..
26.400 MKD
без ДДВ: 22.373 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
26.430 MKD
без ДДВ: 22.398 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Горна плоча..
26.399 MKD
без ДДВ: 22.372 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS