Loda
  • Loda
  • Loda

Loda

26.399 MKD
Димензии: Д: 160cm  x  Ш: 90cm  x  В: 77cm
Производител: Inter-export
Шифра на производ: T Loda
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Атрибути:

  • Италијански дизајн.
  • Прозиведени од масивно дрво (даб или бука).
  • Горна плоча Медијапан
  • Гаранција 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS