Gent
  • Gent
  • Gent
  • Gent

Gent

14.164 MKD
Димензии: Д: 200cm  x  Ш: 90cm  x  В: 76cm
Производител: BRW
Шифра на производ: trpezariska-masa-gent
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Услови на употреба: Исчистете го мебелот со малку влажна крпа или хартиена крпа. Треба да се избегнува употреба на хемиски препарати, со исклучок на оние специјално дизајнирани за нега на мебел.

 

 

200+40 x 90 x 76

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS