Gent
  • Gent
  • Gent
  • Gent
  • Gent

Gent

17.203 MKD
Димензии: Д: 54cm  x  Ш: 200cm  x  В: 60cm
Производител: BRW
Шифра на производ: tv-komoda-gent-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Користени материјали:

Тело: иверица, МДФ лента, завршна фолија

Фронтови: честички, фини фолија

Алатки: тихо водилки за лизгање, метални држачи, LED осветлување заштеда на енергија

 

Употреба на производот:

Површината на мебелот може да се исчисти со влажна крпа или хартиена крпа.

 


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS