Balin100
  • Balin100
  • Balin100
  • Balin100

Balin100

10.950 MKD
Димензии: Д: 39.5cm  x  Ш: 100.5cm  x  В: 148.5cm
Производител: BRW
Шифра на производ: vitirina-balin100-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Користени материјали:

Тело: честички, МДФ ленти, фолија

Фронта: ивер, фолија

Маса: 28мм иверица, завршна фолија, фурнир и лак

Галантерија: топчести водичи (парцијално исфрлање), шарки со слајд


Употреба на производот:

Исчистете го мебелот користејќи деликатна крпа или хартиени крпи. Не користете силни хемикалии и материјали со груба или груба структура.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS