Executive
  • Executive
  • Executive

Executive

15.483 MKD
Димензии: Д: 40.5cm  x  Ш: 90cm  x  В: 218.5cm
Производител: BRW
Шифра на производ: vitrina-executive-reg4d1s-22-9-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: vitrina, executive, brw

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS